Zasady sprzedaży

czyli jak wystawić produkt na stronie

Sprzedaż produktów

W celu sprzedaży produktu na stronie należy wysłać na adres sklepu sklep@zapasyzszafy.com wiadomość, zawierającą dokładny opis produktu (poziom zużycia, ewentualne wady i zniszczenia), rok zakupu, zdjęcia (minimum 3 i najlepiej z prezentacją na osobie) oraz proponowaną cenę. Po zaakceptowaniu produktu zostaje on wystawiony na sprzedaż na podstawie przesłanych zdjęć. Preferujemy przesłanie produktu do sklepu, gdzie zostaną zrobione zdjęcia i opublikowane na stronie. Przyjmujemy jedynie oryginalne produkty. Nie ma u nas miejsca na kopie, repliki czy produkty podrabiane! Wszelkie próby wysłania nam nieoryginalnych produktów są zgłaszane do odpowiednich służb. Na Sprzedającym ciąży obowiązek potwierdzenia oryginalności zgłaszanego produktu.

Odbiór osobisty

Jeżeli mieszkasz w Szczecinie, istnieje możliwość osobistego odbioru proponowanego produktu lub zrobienia zdjęć na miejscu.

Zdjęcia produktów

Wszystkie zdjęcia produktów wystawionych na stronie są własnością ZAPASY Z SZAFY i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

Dostarczenie produktu

W przypadku sprzedaży wystawionego produktu, Sprzedający zostaje o tym poinformowany drogą mailową i jest zobowiązany dostarczyć zgłoszony produkt w terminie 3 dni roboczych (jeżeli nie został do tej pory dosłany).

Wysyłka

Jeżeli zakupiony produkt jest oryginalny, zgadza się z podanym opisem, zdjęciami i nie posiada innych niż podane wcześniej wad, wysyłany jest do Kupującego.

Rozliczenie ze sprzedającym

Sprzedający otrzymuje na podany przez siebie rachunek bankowy kwotę pomniejszoną o ustaloną prowizję.

Pin It on Pinterest