O nas

Nasz sklep został założony aby pomóc wszystkim kobietom opróżnić szafy z nadmiaru rzeczy. Sama wiem, jak to jest zrobić nieprzemyślane zakupy, kupić coś co nie do końca jest w moim stylu, kolor który jednak nie za dobrze komponuje się z moją karnacją, fason który nie za bardzo pasuje do mojej figury, buty które okazały się za wysokie, coś co nie jest wygodne, jak również mieć coś co się po prostu znudziło. Poza tym kupujemy i kupujemy. Kolejne czarne buty, kolejna czarna sukienka, kolejna podobna bluzka, itd. Nie rozumiemy, że robimy to przede wszystkim dla siebie i żeby pokazać się innym kobietom. Większość facetów nawet nie zauważy różnicy pomiędzy np. lakierowanymi czarnymi szpilkami a nie lakierowanymi, pomiędzy jedna a drugą czarną sukienką. Dla nich to ciągle ta sama rzecz. Pamiętam kiedyś śmieszną sytuację w sklepie z bielizną. Poprosiłam ekspedientkę o przyniesienie innego rozmiaru i czekałam na zewnątrz swojej przymierzalni. Naprzeciw dziewczyna przymierza czarny strój kąpielowy i pyta męża jak wygląda. Na co on odpowiedział, że przecież ma w domu taki sam. Uśmiechnęłam się widząc jej minę i wtrąciłam na głos drobną uwagę: KAŻDY JEST INNY, KAŻDY. A ona z uśmiechem: „NO WIDZISZ, NO WIDZISZ”.

Czas się więc pozbyć ubrań, butów, torebek podobnych i niepotrzebnych. Często jednak ciężko jest rozstać się z rzeczami, na które wydało się dużo pieniędzy. Trzymamy je, odkładamy, przekładamy gdzieś na bok i już nawet same nie wiemy co mamy w szafie. Małe jest prawdopodobieństwo, że włożymy na siebie coś, czego nie wyciągnęłyśmy z szafy przez trzy sezony.

Na pewno lepiej się poczujemy, gdy ze sprzedaży kilku nieużywanych rzeczy kupimy sobie coś nowego, co będziemy mogły nosić. Chcę Wam to umożliwić za pośrednictwem naszej strony.

Ponadto chcę zaoferować kupującym klientom odzież używaną najwyższej jakości, jak również rzeczy unikatowe, których już nie możemy kupić w sklepach. Niejednokrotnie są to rzeczy całkiem nowe, jeszcze z metkami. Sama takie uzbierałam prze parę sezonów. Znajdziecie tutaj odzież, obuwie, torby i inne akcesoria prestiżowych marek.

Pin It on Pinterest